Personal

Här är det goa gänget på Sjösportskolan.

Du är alltid välkommen att kontakta någon av oss direkt, eller på info@sjosportskolan eller växelnummer 031-29 20 30.

Fia Hamberg

fia.hamberg@gmail.com

0763-21 23 58

Bor i Stockholm, men är en hel del på västkusten.
Jobbar med strategier, teambuilding och båtmässor.
Älskar outdoor life och att vara till sjöss.

Janet Dahlström

janet.dahlstrom@sjoevent.se

0730-54 22 82

Ansvarar för sälj, marknad och kurser i Västerås.

Helena Sellstedt

helena@sjosportskolan.se

031-29 20 39

Jesper Andersson

stockholm@sjosportskolan.se

0704-33 93 39

Ansvarar för sälj, marknad och kurser i Stockholm.

Kalle Nordström

031-29 20 31

kalle@sjosportskolan.se

Ägare och VD.
Älskar havet och att göra fler tryggare till sjöss!

Kristina Borg

kristina@sjosportskolan.se

Kursadministration och ekonomiska analyser.

Nina Nordström

nina@sjosportskolan.se

031-29 20 33

Ägare och verksamhetsutveckling.

Patrik Pipping

patrik.p@sjosportskolan.se

031-29 20 36

Peter Nilsson

peter@sjosportskolan.se

0708-53 28 80

Marknadsföring, sälj och digitalisering.
Seglar annars helst Celeste norrut.

Emelie Johansson

Just nu föräldraledig.